Бригада

Фирмата е специализирана в изпълнението на висок клас интериорни ремонти в София.
Търси бригада с умения и опит за управление на целият процеса по извършване на ремонтите дейности на един обект. Познаване и умения в шпакловка , боядисване , полагане на фаянс и теракот, монтажи на ел. и ВиК арматури, монтаж на гипсокартон и всички други дейности характерни за вътрешните ремонти.
Бонуси при изпълнение на задачите в срок и с необходимото качество
СОтношението към работата , умения за работа в екип,точността и коректността са задължителни и необходими условия. Обектите и продуктите ,които фирмата изпълнява могат да се видят на фирменият блог. iistudioltd.blogspot.com

Тел. за контакти 0888546416 Христов.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Опит в изпълнението на вътрешни ремонти.Коректност, сериозност,точност и отношение към работата.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Враца

Дата:

13.11.2017

Организация:

ИИ СТУДИО ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИИ СТУДИО ООД може да получите ТУК