Работник, поддръжка на пътища

„Райкомерс Конструкшън” ЕАД е водеща компания в областта на инфраструктурното строителство на водопроводни и канализационни мрежи. Във връзка със своята дейност компанията търси да назначи :

Основни задължения:
• Да познава свойствата и качествата на строителните материали, употребявани в пътното строителство, както и тяхното правилно съхранение; технологията и начините за пренасянето им.
• Да познава технологията за полагане на асфалто-бетонови настилки; технологията за разстилането, профилирането и оформянето на всички видове настилки, основи, земно платно и легло.
• Да познава отчасти правилника за приемане на строително-монтажни работи, регламентиращ допустимите отклонения на всички видове настилки, основи и земно платно, по отношение на дебелина, широчина и равнинност.
• Следи работата на устройствата и съоръженията, извършва технически прегледи и профилактика на малогабаритната техника /фугорез, трамбовка, виброплоча, машина за заливане на фуги и др.
• Да знае основния принцип на действие и правилата за работа с пътно-строителни машини, да умее да води машината с електрониката при разнообразни условия надлъжни и напречни наклони, криви и др.
• Да познава правилата за работа с пътно-строителни машини и прикачните им във фирмата, в т.ч. багер, валяк, челен товарач, асфалтополагач и др.
• Да участва в окончателно оформяне и профилиране на положената настилка.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Образование: средно.
• Минимум 2 години практика.
• Поведенчески характеристики и личностни изисквания: комуникативност, умение за работа в екип, наблюдателност, издържливост.

Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение;
• Много добри условия на работа;
• Работа в динамичен и амбициозен екип.

Месторабота: гр. София

За да кандидатствате за тази позиция моля, изпратете своята автобиография, или посетите офисът ни в гр. София на ул. "Петър Дертлиев" 129.
Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, България

Дата:

13.11.2017

Организация:

Райкомерс Конструкшън ЕАД

Повече информация за Райкомерс Конструкшън ЕАД може да получите ТУК