Заварчик, полиетиленови тръби

„Райкомерс Конструкшън” ЕАД е водеща компания в областта на инфраструктурното строителство. Във връзка със своята дейност, компанията търси да назначи:

ЗАВАРЧИК, полиетиленови тръби

Основни задължения:
• Заварява елементи и детайли от съоръжения, работещи при високи динамични натоварвания, налягания и температури.
• Познава и спазва правилата за работа със заваръчната техника (машини за челно заваряване с топъл елемент , машини за електросъпротивително заваряване, машини за заваряване по метода тип “тръба – муфа”, и др.).
• Поддържа в изправно състояние предоставената техника, в съответствие с технологичните изисквания.
• Разпознава и отстранява видими дефекти и деформации след заваряването.
• Участва в оценката на риска, обхващаща опасностите при извършването на различните видове.

Изисквания:
• Завършено средно образование.
• Най-малко 2 години практика.
• Валидно свидетелство за правоспособност по заваряване, съгласно EN 13067 и EWF 581: електросъпротивително заваряване и челно заваряване с топъл елемент на полиетиленови тръби за газ и вода.

Месторабота:
Обекти на територията на страната.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение.
Добри условия на работа.

Можете да кандидатствате за позицията като изпратите автобиография, или да посетите офисът ни в гр. София на ул. "Петър Дертлиев" 129.
Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Специалист - заварчици

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, България

Дата:

13.11.2017

Организация:

Райкомерс Конструкшън ЕАД

Повече информация за Райкомерс Конструкшън ЕАД може да получите ТУК