ЕКСПЕРТ ИНВЕСТИТОРСКИ КОНТРОЛ (по заместване) - гр. София

Описание

Основни задължения:

- Подпомага и участва в процеса по изготвяне и поддържане на актуална техническа документация за сградния фонд (документи за собственост, скици, данъчни декларации и др. подобни).
- Организира, ръководи и контролира реализирането на инвестиции и ремонти по сграден фонд на Дружеството
- Изготвя количествено-стойностни сметки, бюджети и графици за извършване на СМР
- Изготвя годишна Инвестиционна програма, включваща обекти за изпълнение на СМР
- Управлява, координира и следи за изпълнението на договорите за изпълнение на СМР, доставки на материали.
- Упражнява контрол на изразходените средства по сключени договори, възложени им за управление
- Изготвя технически задания и спецификации, необходими за провеждане на процедура за избор на изпълнители и доставчици съгласно Закон за обществените поръчки;
- Координира връзките между участниците в строителството (проектанти, надзор, строител).
Следи за законовите регламенти и актуалната нормативна уредба, свързана с управлението и експлоатацията на сградите;
Осигурява контрол и присъствие в обектите и помещенията обслужвани от звеното, при извършване на СМР

Изисквания:

Средно/Висше строително или техническо образование
Опит на подобна позиция се счита за предимство;
Познаване на законовите и нормативни документи, касаещи предмета на дейност на звеното;
Комуникативност и отговорност;
Добри умения за работа в екип;
Добра компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Шофьорска книжка – кат.B (активен шофьор).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Строителен инженер

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Проектиране
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159