Специалист/ Контрол НТЗ за гр. София

Описание

Основни задължения:

Регистрира постъпили сигнали за кражба на ел.енергия в специализиран софтуер;
Изготвя уведомителни писма и предложения за корекция на сметка в съответствие с утвърдената нормативна уредба и съставени констативни протоколи;
Подготвя становища на постъпили жалби и искания;
Извършва други административни дейности, свързани с работата на отдела.

Изисквания:

Средно образование;
Отлична компютърна грамотност – MS Office
Oпит със SAP или друг специализиран софтуер се счита за предимство;
Познания в областта на електротехниката се считат за предимство;
Владеене на английски език ще се счита за предимство;
Умения за работа в екип;
Ефективно управление на времето;
Способност за работа в стресови ситуации;

Място на работа:
гр. София
НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

БЕЗОПАСТНОСТ

ЕФЕКТИВНОСТ

ИНОВАЦИИ

ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ

СЪТРУДНИЧЕСТВО

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159