Специалист Развитие на дилърска мрежа за Българ...

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако подхождате проактивно и управлявате ефективно времето си,

ако искате да участвате в създаването на стратегии за развитие на дилърска мрежа,

ако имате достатъчно аналитичен подход и умеете да създавате ред в хаоса,

ние Ви очакваме в разширяващия се екип на Силвър Стар, клон София като:
СПЕЦИАЛИСТ РАЗВИТИЕ НА ДИЛЪРСКА МРЕЖА в БЪЛГАРИЯ

Основни задължения на позицията:
- Планиране, актуализиране и мониторинг на проекти (управление на време и бюджет, участие на срещи по проекти и документация)
- Запознаване, актуализация и съблюдаване изпълнението на стандарти на Даймлер АД от дилърската мрежа в България, както изготвяне на справки и последващ анализ на получените показатели
- Участие при разписване на стандарти за корпоративна идентичност (брандиране, вътрешно и външно оформление на сгради, работни пространства и други)
- Провеждане на проучвания за клиентска удовлетвореност, в т.ч. прилагане на зададената от производителя методология, адаптиране, преводи, справки, подготовка на презентации и последващи препоръки и мерки за подобрение
- Непрекъсната актуализация на база-данни, договори, основни функции и параметри чрез платформите на Даймлер АД за глобална дилърска мрежа
- Съдействие при избор на нови бизнес партньори – преглед на проект, анализ и съпоставка със стандартите на Даймлер АД

Изисквания към търсения кандидат:
- Завършено висше икономическо или архитектурно образование
- Отлично владеене на английски език за водене на активна комуникация, кореспонденция и преводи на текстове с автомобилна тематика
- Предишен опит в областта на административни или аналитични дейности
- Умения за самоорганизиране, комуникативност и дисциплинираност
- Активен шофьор, категория B
- Работа с MS Office, предимно Excel и PowerPoint

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит при работа по проекти, с доставчици и Facility Management и/или автомобилния бранш.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще имате непрекъснат достъп до уеб-базирани платформи на Даймлер АД за управление на дилърска мрежа
- Ще получите шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, Smart, FUSO и Setra за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти за работа
- Ще получите възможност за постоянен трудов договор (след изтичане на изпитателния срок) и служебен телефон

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 05.12.2017г., като посочите референтния номер на позицията (DN_Sf_1117), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

21.11.2017

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК