Специалист в отдел ПТО

Описание

Длъжностни задължения и отговорности:

- изготвяне на оферти за обществени поръчки и частни клиенти;
- съставяне и остойностяване на количествено-стойностни сметки;
- изготвяне на анализи на цени;
- изготвяне на календарни графици;
- съставяне на документация по време на строителството – актове за отчитане и разплащане на СМР, подробни количествени сметки, протоколи и др.;
- измервания на обекта с цел отчитане на реално извършената работа;
- подготвяне на документация за завършване и предаване на обекти в експлоатация;
- работа с AutoCAD за разглеждане на проекти, изчертаване на детайли, свързани с изпълняваните обекти, екзекутивни чертежи;
- заснемане и изчертаване на обекти с цел подготовка на оферта;
- контакт с производители и доставчици на материали и съоръжения;
- контролиране на работния процес, следене качеството на изпълнение на обектите и за спазване на разходни норми на материалите.

Изисквания към кандидатите:

- образование - строителен инженер или строителен техник;
- познаване на основната нормативна уредба в строителството, организацията и технологията на строителното производство;
- познаване на нормативната уредба в областта на обществените поръчки;
- умение за работа с документации и нормативни документи;
- владеене на чужди езици се счита за предимство;
- компютърна грамотност - Microsoft Office и AutoCAD;
- работа с Building Manager се счита за предимство;
- отлични комуникационни умения и способност за работа в екип.

При интерес изпратете Вашето CV/автобиография.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.12.2017

Организация:

Стратиеви 2003

Детайли за организацията:

Повече информация за Стратиеви 2003 може да получите ТУК