Електронен инженер (конструктор на тестова апаратура)

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за един от нашите клиенти – един от световните лидери в производството на магнитни сензори, търсим да назначим мотивиран специалист на позицията:

Отговорности:

Разработва хардуерни модули и софтуер за тестери;
Осигурява принципно, схемно и методологично конструирането на нестандартизирано оборудване и тестова апаратура;
Изготвя концепция, технически документи и инструкции за провеждане на изпитания и работа със съоръженията;
Съблюдава спазването на стандартите на фирмата относно тестова апаратура;
Участва в процеса на реконструкция и подобрение на производствените процеси;
Извършва бърза промяна в конструкцията при констатирани несъответствия с Съдейства за осигуряването на необходимата квалификация и обучение на работниците в съответствие с изискванията за работа със съответното съоръжение.

Компанията предлага:

Високо стартово възнаграждение;
Допълнителни социални придобивки;
Ключова позиция в развиваща се компания;
Възможност за професионално развитие и обучение във високотехнологично производство;
Гъвкаво работно време;
Топ локация в София.

Изисквания:

Висше техническо образование, специалност „Електроника” ще се счита за предимство;
Минимум 2 години предходен професионален опит на такава позиция;
Много добро владеене на Английски и/или Немски език;
Опит с LabView;
Опит с Test Stand;
Опит с PLC и CODESYS ще се счита за предимство;
Задълбочени познания в областта на измервателните средства;
Инициативност, гъвкавост, способност за работа в екип.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.12.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК