КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой международен клиент мотивиран и отговорен човек на позицията:

Изисквания:

- Висше икономическо образование.

- Опит в сферата на застраховането.

- Опит в сферата на кредитирането/лизинга.

- Aнглийски език - писмен и говорим.

- Комуникативност, проактивност, организираност.

Отговорности:

- Сравняване на информация и въвеждането и в софтуер.

- Изготвяне на документи, класиране на документи.

- Комуникация с клиенти, предоставяне информация на клиенти.

- Други релевантни административни дейности.

- Директен контакт с Мениджмънта на компанията.

Компанията предлага:

- Конкурентно възнаграждение.

- Атрактивни бонуси.

- Ваучери за храна.

- Допълнително здравно осигуряване.

- Работа в Портфолио Мениджмънт.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на посочените критерии, моля изпратете своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК