Инженер електрически контрол/качество за гр.София

Описание

Основни задължения:

- Отговаря за своевременният правилен монтаж и демонтаж на измервателна апаратура в ел.уредби и съоръжения;
- Отговаря за осигуряване на измервателния процес, обработка на резултатите и подготовка на протоколи в определените срокове съгласно Методиката на КЕВР;
- Извършва монтаж и демонтаж на измервателни уреди във връзка с жалби и заявление от страна на клиенти;
- Отговаря за качеството на измерванията и обработката на резултатите от измервателните уреди в съответствие с изискванията на стандарт БДС EN 50 160;
- Извършва периодични проверки и отговаря за състоянието на стационарно монтирани уреди в ТП и в подстанции на 110 Kv;
- Изготвя констативни протоколи от измервания и изготвя анализ, справки и доклади;
- Отговаря за безаварийната работа на поверените му технически средства – измервателни уреди и друга апаратура.

Изисквания:

- Висше електотехническо образование – степен Бакалавър;
- Опит в областта на енергетиката - минимум 3 години;
- Познаване на нормативната уредба и стандартите за качество на ел.енергията: стандарт БДС 50160 „Характеристики на напрежението на ел.енергия, доставяна от обществени електроразпределителни системи“; „Методика за отчитане на изпълнението на целевите показатели и контрол на показателите за качество на ел.енергия и качество на обслужване на мрежовите оператори, обществените доставчици и крайни снабдители“ – КЕВР месец юни – 2010г.;
- Познаване на общите условия на договорите за използване на електроразпределителните мрежи на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД.
- IV квалификационна група по ТБ;
- Шофьорска книжка – „В“ категория (активен шофьор);
- Много добра компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Power Point), Акстер, САП приложение ICU;
- Добри комуникативни умения и умения за работа в екип.

Място на работа: гр. София

Моля, изпращайте CV с посочен Реф. № CRIEKK/SF-247.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД е регистрирано като администратор на лични данни в регистъра на администраторите на лични данни, поддържан от Комисията за защита на личните данни под Идентификационен номер34603. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ ЕАД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви, че „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

16.01.2018

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК