Специалист Управление на качеството

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери относно решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. Горди сме, че нашият екип се разрасна в цяла България с офиси в Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент - един от доказалите се в световен мащаб лидери в автомобилната индустрия търсим амбициозен и комуникативен професионалист за позиция СПЕЦИАЛИСТ УПРАВЛЕНИЕ НА КАЧЕСТВОТО

Основните задължения на специалиста включват:

съдействие при изготвянето на подробни планове, методи, периодичност и количества с цел проверка качеството на продукцията, съблюдавайки изискванията на клиента и FMEA.;
документиране на резултатите след тестване състоянието на уредите и отделните компоненти;
асистиране при определяне на спешни мерки с цел избягване на грешки /напр. спиране, организация на дейността по сортиране и до обработка/;
активно участие при обработването на клиентски рекламации, изготвяне на 8D Report за клиента, както и разработване и иницииране на превантивни мерки;
наблюдение на внедрените в производствения процес технологии и оптимизиране на технологичния процес;
oценка на резултатите от тестовете и лабораторните изследвания според статистическите методи, измерване отклоненията, респ. рисковете относно качеството и вземане на решения възоснова на получените резултати;
изготвяне и преглеждане на документацията относно управление качеството на серийното производство, вкл. идентифициране и оценяване на грешките и др.

Основни изисквания за заемане на длъжността са:

Висше техническо образование (Управление на качеството или друго релевантно);
Минимум 2 години стаж по специалността;
Отлично владеене на писмен и говорим английски език (немски език ще се счита за предимство);
Много добро владеене на MC Office, 8D reports, SAP, ISO/TS 16946, FMEA, EPS и HSM;
Добро познаване на нормативните актове, свързани със сертификати за качество, които се използват в автомобилната индустрия, и познания в областта Lean Production;
Познания на реда и условията за извършване на одити, както и отлични познания на Българското техническо законодателство в частта Управление на качеството;
Комуникативност, логическо мислене и способност за работа с цифри и детайли;
Отлични умения за работа както в екип, така и самостоятелно.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, може да кандидатствате по обявата, изпращайки актуалнa автобиография на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.01.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК