Сервизен инженер- Стара Загора

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, международна компания, търсим да назначим мотивиран кандидат за позицията на:

Сервизен инженер

Отговорности:
- Осигурява нормалното функциониране на машините и сменя асортимента;
- Извършва планови ремонти и съпътстващи мероприятия;
- Извършва текущ контрол на изправността на машините и съоръженията;
- Обработване и поддържане на техническа документация;

Изисквания:
- Средно или висше техническо образование в сферата на електрониката, механиката или друга подобна;
- Предишен професионален опит в техническа поддръжка;
- Опит в извършване на ремонтна дейност и поправка на машини;
- Готовност за пътувания;
- Владеене на английски език на добро ниво;
- Умения за разчитане на техническа документация.

Компанията предлага:
- Работа в компания, развиваща се на глобално ниво;
- Атрактивно възнаграждение;
- Обучение и развитие по международни стандарти;
- Успешна кариера в международна компания.

Ако позицията Ви звучи атрактивно и разпознавате себе си в изискванията по–горе, ще се радваме да ни изпратите свое актуално CV. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

25.03.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК