Конструктор

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Във връзка с разрастване на отдела и дейността си, наш клиент - международна производствена компания, търси мотивиран специалист за позицията:

Конструктор

Основни отговорности:

- Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;
- Конструиране на детайли и възли за хладилници и фризери и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
- Изработване на икономическа обосновка за съответните конструкции;
- Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от проектният екип и другите заводи от концерна.

Основни изисквания:

- Висше техническо образование;
- Професионален опит в областта на проектиране и технологиране на машини, инструментална екипировка;
- Умения за работа с Auto Cad/Solidworks;
- Владеенето на немски език ще се счита за предимство или английски език - минимум ниво В2 по общо-европейската езикова рамка;
- Ориентираност към резултатите, инициативност, умения за работа в екип.

Компанията предлага:

- Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Дългосрочна работа и коректно отношение;
- Реални възможности за развитие.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Проектиране

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.02.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК