Internal Sales Engineer

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента наш клиент е компания "Festo" – световен лидер в областта на автоматизиращата технология, индустриалните обучения и образователни програми. Във връзка с разрастването на компанията, търсим да назначим мотивиран служител на позицията:

Отговорности:

Активно подпомага дейността на инженерите по продажби в страната;
Организира и провежда технически консултации както за клиенти, така и за инженерите по продажби;
Планира, подготвя и осъществява срещи с клиенти;
Изготвя оферти за клиенти;
Подготвя и извършва технически представяния на фирмата пред клиенти за панаири;
Подготвя и изпълнява договори за техническа помощ, реконструкция и модернизация;
Обработва и проследява техническите рекламации;
Извършва сервизно обслужване на Фесто изделия - пневматика;
Извършва маркетингови проучвания относно предлаганите Фесто изделия и нови продукти на фирмата;
Разработва и предлага перспективни технически решения.

Изисквания:

Висше инженерно образование;
Минимум 1 година опит като инженер във фирма за продажба на специализирани индустриални продукти;
Познания по пневматика , автоматизация, мехатроника;
Отлично владеене на MS Office;
Владеене на английски език /вкл. на технически английски език/;
Свидетелство за правоуправление на МПС, категория В;
Положителна нагласа и желание за работа с хора, умения за работа в екип, умения за комуникация с клиенти;
Възможност за бизнес пътувания в страната и чужбина.

Компанията предлага:

Високо стартово възнаграждение;
Допълнителни социални придобивки;
Възможност за обучение и развитие в стабилна и просперираща компания;
Коректни трудово-правни и финансови взаимоотношения;
Фирмени продуктови обучения;
Работа базирана в София

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

27.02.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК