ТЕХНИЧЕСКИ СЕКРЕТАР/КА В ОТДЕЛ ПТО

Описание

Строителна компания търси да назначи за град София

OТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Познаване и контролиране процеса по отчет на СМР;
- Изготвяне и анализи на сравнителни таблици в Ексел, за извършени разходи по обекти, отчетност на разходите по етапи и видове СМР;
- Следене изпълнението на срокове по заложен график;
- Участие в подбор на подизпълнители;
- Контрол и проверка на всички документи за отчитане и разплащане, контрол на текущи договори;
- Детайлно познаване на актуалните цени на труд, материали и разходни норми в строителството;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Завършено висше строително образование;
- Минимум 1 година стаж по специалността;
- Компютърна грамотност – MS Office, AutoCad;
- Шофьорска книжка – кат. В;
- Умение за екипна работа;
- Лоялно отношение към фирмената политика, изпълнителност и отговорност към работата.

ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор и условия съобразно КТ;
- Социални придобивки;
- Приятна работна среда.

Моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани при пълна конфиденциалност.
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Александър Малинов 23

Дата:

08.03.2018

Организация:

Прогресстрой Инженеринг ЕООД

Повече информация за Прогресстрой Инженеринг ЕООД може да получите ТУК