Сервизен Инженер ОВК

Ние сме агенция за подбор на персонал с фокус върху качеството на селекция на кадри посредством различни инструменти. Наш клиент е най - голямата компания в България, предоставяща пълен набор от фасилити мениджмънт услуги в областта на управление и поддръжка на сгради. Във връзка с разрастването на дейността на компанията търсим да назначим Сервизен Инженер ОВК.

Основни задължения:

- Да взимате участие във всички етапи по проучване, проектиране, изпълнение, пуск и експлоатация на системи за отопление, вентилация и климатизация;
- Да извършвате огледи и изготвяте количествено стойностни сметки с цел подготовка на монтажни и/или ремонтни дейности;
- Да извършвате пряко абонаментното и извън абонаментното техническо обслужване, ремонт, поддържане и монтаж;
- Да поддържате в техническа изправност поверената Ви инструментална екипировка;
- Да работите по технологичните инструкции на фирмата за работа с флуорирани парникови газове;
- Да анализирате причините за аварии, като разработвате мероприятия за предотвратяването им.

Изисквания към успешния кандидат:

- Висше техническо образовие- Отоплителни и вентилационни системи или друга, релевантна;
- Сертификат за работа с парникови флуорирани хладилни агенти - 1 категория;
- Валидно удостоверение за придобита квалификационна група по безопасност на труда при експлоатацията на електрическите уредби и съоръжения – 3 - та квалификационна група минимум;
- Опит на подобна позиция- минимум 2 г.;
- Компютърна грамотност;
- Сериозни познания по климатични и вентилационни съоръжения и инсталации, термопомпи и климатизатори и отоплителни системи;
- Шофьорска книжка – кат. Б (активен шофьор);
- Умение за работа в екип;
- Отговорна, прецизна и лоялна личност.

Допълнителна квалификация:

- Сертификат за запояване на медни тръби;
- Сертификат за извършване на ел. монтажни работи.

Компанията предлага:

- Работа в динамична среда;
- Възможност за развитие;
- Трудов договор;
- Работно облекло;
- Служебен телефон.

Очакваме Вашето CV. Не се колебайте, кандидатствайте сега!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

13.03.2018

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК