ИНЖЕНЕР

“Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с канцеларски материали, офис мебели, техника и консумативи. Ръководейки се от мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“, ние предлагаме изчерпателен асортимент и първокласно обслужване – знак за качество, коректност и професионализъм.
Компанията има обширна мрежа от подфранчайзери и за своите 18 години на пазара бранда е станал синоним на доверен партньор.

Оffice 1 Superstore/Кооперация „Панда“ търси да назначи мотивиран инженер. Основната роля на позицията е поддръжка на системите и софтуерната функционалност в складовата ни база.

Основни задължения:
- Мониторинг и управление на системния софтуер и хардуер във фирмата;
- Поддръжка на системите и софтуерната функционалност;
- Извършване на профилактични прегледи, поддръжка и текущ ремонт на производствените машини;
- Заявки за доставка на резервни части и инструменти.

Технически познания и опит:
- Технически познания на операционни системи Linux, MS Windows 7,8 и сървър;
- Технически познания на база данни на Oracle, PL/SQL и SQL и Java;
- Отлично ниво на опериране с MS Office (Access, Excel, Word, PowerPoint)

Други умения:
- Отлични познания по Английски език;
- Отлични комуникативни умения;
- Проактивен подход;
- Работа под напрежение.

Ние ви предлагаме:
- Динамична работа в млад и мотивиран екип;
- Входящо обучение;
- Атрактивно възнаграждение;
- Съвременен мениджмънт;
- Възможност за развитие в една от водещите търговски компании на пазара.

Ако позицията представлява професионално предизвикателство за Вас и смятате, че притежавате необходимия опит, умения и качества, изпратете Вашето актуално CV и снимка.

Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе 139

Дата:

19.03.2018

Организация:

Кооперация Панда

Детайли за организацията:

Повече информация за Кооперация Панда може да получите ТУК