ИНЖЕНЕР ОТОПЛЕНИЕ И КЛИМАТИЗАЦИЯ

КлиВенТо е вносител на отоплителна и климатична техника от ЕС. Изпълнява ОВК инсталации в обем на пълен инженеринг.

Търсим Инженер ОВК

ОТГОВОРНОСТИ:
*предоставя консултации на клиентите
*извършва огледи на обекти и разработва техническо решение
*изготвя топлотехнически изчисления, оферти и количествено-стойностни сметки
*извършва пуск, настройка и сервизни ремонти на отоплителна и климатична техника
*попълва протоколи за извършени гаранционни и сервизни услуги.

ИЗИСКВАНИЯ:
*висше техническо образование - Топлотехника, Електро или КИПиА
*компютърни умения - Word, Exel, Auto cad
*свидетелство за управление на МПС
*комуникативност
*организационни умения
*готовност за работа в динамични условия
*ползване на английски или италиански език е предимство

ПРЕДЛАГАМЕ:
* вътрешнофирмено обучение, вкл. и в Италия
* възможност за професионално развитие

Очакваме да получим Вашата професионална биография, снимка и по възможност референции от бивши работодатели.
Отговор ще получат само кандидати, които са одобрени по документи.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.03.2018

Организация:

КлиВенТо ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КлиВенТо ЕООД може да получите ТУК