ИНЖЕНЕР ПРОДАЖБИ

Описание

Инженер продажби отоплителна и климатична техника
КлиВенТо извършва внос на климатична и отоплителна техника от европейски производители

Търсим да назначим инженер ОВК, които да се включи в търговската ни дейност.

Задължения и отговорности:
* познаване на продуктовата гама
* провеждане на срещи и предоставяне на консултации към клиентите
* осъществяване на контакти, представяне на продукти, водене на преговори
* подготовка на техническо решение и изработване на оферти
* изготвяне на проектни решения и количествено-стойностни сметки
* извършване на продажби и изготвяне на свързаните с тях документи
* разпространение и популяризиране на продуктите
* разработване на ценови листи
* контакти и кориспонденция с партньори и чуждестранни доставчици.

Основни изисквания:
* висше образование специалност ОВК, Топлотехника
* компютърни умения
* владеене на английски или италиански език е предимство
* много добри комуникативни способности
* свидетелство за управление на МПС

Предлагаме:
* трудов договор
* вътрешно фирмено обучение, включително и в Италия

За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати. Гарантираме конфиденциалност на предоставената информация.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.03.2018

Организация:

КлиВенТо ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КлиВенТо ЕООД може да получите ТУК