Експерт Електрозахранване

Описание и изисквания:
Нашият клиент е компания, специализирана в предлагането на цялостни телекомуникационни и инфраструктурни решения за развитие бизнеса на своите партньори.

Във връзка с реализацията на нови проекти, компанията търси да назначи Експерт Електрозахранване.

Отговорности на позицията:

1) Изготвя технически решения, част електро към офертна документация при кандидатстване по нови проекти и обществени поръчки:

- Разработва технология и работна програма за технологичното изпълнение на проекта;

- Изготвяне на КСС и методология на изпълнение на дейностите по съответният проект.

- Ползва задълбочени познания по нормативната документация, норми, правилници и наредби, свързани с преноса, разпределянето и комутирането на електрическа енергия в мрежи СН и НН.

2) Авторски надзор:

- Определя точно реализацията на проекта в прецизна технологична последователност;

- Осъществява оглед и заснемане на място за прецизиране на техническите параметри, като осигурява възможно най-голям набор от изходни данни за реализацията на проектите.

- Изготвя работни инструкции и обучава технически екипи по изпълнението на проекта.

- Осигурява консултации и дава становища на ежедневни технически проблеми при изпълнението на проекта.

- Не допуска отклонение от законовите актове и норми при изпълнението и реализацията на проектите;

Изисквания:

- Висше образование в областта на електротехниката и електрониката;

- Минимум 3 години професионален релевантен опит;

- Познание и практически опит при боравене с тръжна документация;

- Сертификат за трета квалификационна група по ПБЗР при работа в електрически уредби.

- Счита се за предимство, ако кандидат притежава по-висока квалификационна група;

- Шофьорска книжка;

- Отлични умения за писмена и устна комуникация;

- Умения за управление и работа в екип;

- Самоорганизация – да умениете да определяте краткосрочни приоритети и планирате работата си в динамична среда;

- Инициативност и ориентираност към решения.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете подробна автобиография (CV), актуална снимка и мотивационно писмо.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

A-point Partners притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2493 от 29.03.2018г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
електротехниката и електрониката

Специални умения:
- Познание и практически опит при боравене с тръжна документация; - Сертификат за трета квалификационна група по ПБЗР при работа в електрически уредби. - Счита се за предимство, ако кандидат притежава по-висока квалификационна група; - Шофьорска книжка;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.12.2018

Организация:

Апойнт Партнърс ООД

Повече информация за Апойнт Партнърс ООД може да получите ТУК