СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВОТО- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент – водеща компания в производството на фолиа за хранително-вкусовата промишленост, търсим да назначим:

Служители в производство

Работно време:
8:30ч.-20:30ч.- една дневна смяна;
20:30ч.-8:30ч.- една нощна смяна;
Последващи два дни почивка.

На тази роля Вие ще:
Работите с екструдерни инсталации зa производство на фолио;
Подготвяте машината, за съответния вид фолио;
Работите с компютърната система и инсталирания софтуер на инсталациите;
Следите и контролирате показанията на съответните прибори, профила и дебелината на филма, и при необходимост предприемате съответните действия;
Изпълнявате други задължения свързани с длъжността.
От Вас очакваме:
Средно образование;
Опит на подобна позиция ( предимство);
Възможност за работа на смени;
Умение да приоритизирате работните задачи;
Мотивация и прецизен поглед към детайла;
Компанията предлага:
Атрактивно възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване от първия месец;
Ваучери за храна-200лв;
Осигурен транспорт от гр. Пловдив и гр. Асеновград;
Условия на труд отговарящи на всички европейски стандарти;
Работа в утвърдена и със стабилни пазарни позиции компания;
Дългосрочно сътрудничество.

Ако сме предизвикали интереса Ви и искате да станете част от екипа можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.11.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК