Електромонтьор подстанция за гр. София

Описание

Основни задължения:
• Ревизия и профилактика на първични съоръжения в подстанцията;
• Монтаж на нови съоръжения в подстанцията;
• Подмяна и монтаж на нови силови и сигнални кабели;
• Отговаря за безопасното извършване на работи в електрическите уредби както при нормални експлоатационни условия, така и при аварийни ситуации;
• Познава основните електрически схеми на подстанцията и разположението на съоръженията и устройствата;
• Ревизия и профилактика на токоизправители и инвертори в подстанциите;
• Формиране на нови (зареждане и пускане) и ревизия на акумулаторни батерии;
• Отстраняване на аварии по ел. проводи и кабелни линии ВН, включително и извън установеното работно време
• Съдейства на пусково-приемателните комисии при определяне състоянието първична комутация в подстанцията.

Изисквания:
• Средно електротехническо образование;
• Опит на подобна позиция - минимум 1 год.;
• Работа в сферата на енергетиката ще се счита за предимство;
• Познаване правилата за текущо поддържане и ремонт на съоръженията се счита за предимство;
• Познаване на ЗЕ и подзаконовите нормативни актове, произтичащи от него;
• Четвърта квалификационна група по ТБ;
• Шофьорска книжка кат. B
• Умения за работа в динамична среда;
• Умения за работа в екип;
• Добра комуникативност.

Място на работа:
• гр. София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

11.08.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК