СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР- Варна

"Изи Консулт“ е агенция за набиране и подбор на персонал, чиято мисия е да свързва най-добрите служители и топ работодатели в България и чужбина.

Във връзка с разрастване дейността на наш клиент - международна производствена компания, търсим квалифицирани и мотивирани кандидати за:

СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР

На тази позиция Вие ще управлявате проекти за реконструкция на обекти в завода и ще бъдете връзката между проектанти, изпълнители и техническия екип в предприятието.

Отговорностите Ви ще бъдат свързани основно с:

---> Проверка и анализ на документация по проекти;
---> Осигуряване на необходимите условия за изпълнение на проектите съобразно изискванията и законовата рамка;
---> Контролиране изпълнение на реконструкцията на обектите спрямо срокове, бюджети и изисквания за качество;
---> Подпомагане на комуникацията и координацията между проектанти и подизпълнители.

Вие сте подходящ кандидат, ако притежавате:

- Висше образование - Строителство на сгради и съоръжения, Промишлено и гражданско строителство или друго подходящо;
- Организаторски умения, отлични комуникативни умения, инициативност и желание за развитие;
- Много добри компютърни умения – предимство е умението за работа с AutoCAD;
- Професионален опит в управлението на строителни проекти;
- Владеене на английски език – предимство.

Какво компанията предлага в замяна?
- Предизвикателна работа в динамична производствена среда;
- Дългосрочна заетост в утвърдена международна фирма;
- Безпланта храна, фирмен превоз и допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
- Възможности за развитие.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в срок от 5 работни дни.
Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.
Ако имате роднини, приятели, познати, можете да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2200 лева на месец

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

04.12.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК