Електротехник- Варна

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент търсим Електротехник.

Основни задължения:

- Поддръжка на електро-съоръжения и средства за измерване;
- Работа с ниско и средно напрежение;
- Подпомагане при проектиране;
- Монтаж, демонтаж, отчитане и проверка на измервателни средства;
- Разрешаване на казуси и клиентски проблеми.

Основни изисквания:

- Документ за пета група на електро-безопасност;
- Опит на сходна позиция е предимство;
- Възможност за работа на смени и покриване на смени.

Компанията предлага:

- Мотивиращо заплащане;
- Различни обучения и сертификати за служителите.

Услугите на са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме актуалното Ви CV.

Ако имате допълнителни въпроси, може да се свържете директно с нас директно на 0882 356 944.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.12.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК