Product Manager - Fasteners- София

Описание

Product Manager - Fasteners
За един от нашите клиенти - световен лидер в производството и директната търговия с монтажна техника, скрепителни елементи, дюбели, химически технически продукти, мебелен обков и аксесоари, изолационни и уплътнителни материали, ръчни, електрически и пневматични инструменти и машини, лични предпазни средства за охрана на труда и др. търсим да назначим Продуктов Мениджър "Крепежни Елементи".

Основни задължения:
Създава и поддържа продуктовия асортимент на Компанията в подразделение „Крепежни изделия”
Комуникира, преговаря, сключва и обслужва договори с национални и международни доставчици
Следи състоянието и тенденциите за развитието на пазарите и актуалните пазарни и доставни цени на стоките
Разработва, внедрява и поддържа продуктовите групи в областта на крепежа със съответните разновидности - болтове, винтове, гайки, специфични скрепителни елементи, дискове за рязане и шлайфане, и др.
Планира развитието на асортимента от продукти
Извършва проучвания на пазара и следи за новости в продуктовия сегмент, за който отговаря
Определя и набавя мостри и презентационни материали
Следи за наличностите на артикулите, за които отговаря, в цялата търговска мрежа
Участва в разработването и актуализирането на продуктов каталог
Регулярно актуализира цените на продуктите
Подпомага постигането на продажбените цели на Търговските представители чрез провеждане на вътрешнофирмени продуктови обучения и демонстрации, търговски презентации и продуктови демонстрации пред клиенти, както и професионално консултиране на клиенти
Изготвя и анализира резултатите от проведени постоянни и с определена периодичност „акции” за всички клиенти от определени браншове
Изготвя анализи по акции, по продуктови продажби, АВС –анализ.

Изисквания:
Завършено висше техническо образование
Да познава добре пазара на крепежни изделия в България - продукти, доставчици, конкуренция
Умения да разпознава потенциала свързан с реализацията на крепеж в България
Добри комуникативни умения
Високо ниво на независимост и инициативност
Отлично владеене на английски/ немски език
Много добри компютърни умения
Умения за делова комуникация, умения за преговаряне, добра пазарна ориентация
Позитивна нагласа и стремеж към професионално развитие.
Препоръчителен опит на сходна позиция 1 год.

Компанията предлага:
Много добро възнаграждение
Мотивираща работна среда сред екип от професионалисти
Осигуряване на въвеждащо и последващи професионални обучения
Реална възможност за професионално израстване и кариера в международна компания с установени стандарти на работа

Ако смятате, че това е добра възможност за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

31.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК