Инженер Продуктово развитие

КОИ СМЕ НИЕ:

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента и имаме 20 години опит на пазара. През 2012 решихме да се предизвикаме като влезем в Amusement индустрията.
Започнахме да произвеждаме свои собствени различни Active Entertainment съоръжения - Ropetopia, Ninja Course, Fun Walls, Rollglider.

Само за миналата година имаме 80% ръст - и едни от основните виновници за това са инженерите, занимаващи се с продуктово развитие.

Те са хората, които взимат продукта като концепция или просто набързо нарисувана скица, а крайната им цел е да го направят реалност. Веднъж направили го реалност - задачите им са свързани с оптимизация и развитие на продукта, на който са се посветили. То-do листовете им включват работа с всички останали в компанията - от търговци, дизайнери и инженери през производството, до проджект мениджъри и маркетинг.

Отговорни са, креативни и най-вече - влагат страст в това, което вършат. Въпреки че са инженери по образование - голяма част от ролята им е да бъдат и предприемачи - така че не им липсват и смелост, и самоинициатива.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Участва във всички процеси по създаването на продукти - от концептуален дизайн до физическо изпълнение;
Оценявa техническа / строителна осъществимост на продуктите;
Прави продуктови чертежи на AutoCAD и/или Advance Steel;
Работи в екип с производството за достигане на желаното качество, срокове и цена на редовната серия на продуктите;
Дава предложения за оптимизация на дизайна и производството;
Дава решения за възникнали проблеми с продуктите;
Координира и договаря условията с доставчиците на специфични части, нужни за производството;
Обработва техническата част по поръчки във вътрешната система на компанията
ИЗИСКВАНИЯ:

Завършено инженерено или друго техническо образование
Задълбочени познания по материалознание и материалообработка (шперплат, метали, пластмаси, дървесина и др)
Добри познания на производствените процеси
Отлично владеене на AutoCad. Advance Steel се смята за предимство
Отговорност и организираност
Добро ниво на английски език
Шофьорска книжка
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

Да станете част от развитието на продукти с огромен потенциал в Amusement индустрията
Среда, която е резултатно ориентирана, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите ви да се осъществят;
Работа в уникална съвременна офис сграда;
Възможност за професионално развитие, подкрепено от световния лидер в катерачната индустрия;
Възможност да предизвикате не само ума, но и тялото си: членство в новата ни катерачна зала Walltopia Climbing Center, отстъпки за Climbar/Funtopia

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Летница, бул. България 1Б

Дата:

04.06.2018

Организация:

WALLTOPIA

Детайли за организацията:

Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК