Машинен Инженер

КОИ СМЕ НИЕ:

WALLTOPIA е световният лидер в производството на изкуствени стени за катерене. Оперираме в над 50 дъражви на 6 континента с над 19 години опит в индустрията.

Във връзка с разрастването на продуктовата гама и проекти на компанията в сферата на Active Entertainment индустрията, разширяваме екипа си с трима машинни инженери, които да се включат в развитието на една продуктовите ни линии - Rollglider.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Проектира и разработва нови продукти и процеси във връзка с нашата продуктова линия Rollglider;
Оценява текущите продукти и технологии и работи за тяхното активно усъвършенстване;
Оценява потенциала на новоразработените продукти и технологии, както и тяхната приложимост;
Минимизира разходите за внедряване и производство в съответствие със стандартите за качество;
Води преговори със свързани доставчици / подизпълнители / институции / лаборатории;
Организира тестване и сертифициране на новоразработените продукти / процеси, където е приложимо;
Създава процедури и ръководства, придружаващи новата реализация на продукти / технологии;
Kомуникира инспектира и оптимизира производството на проектираните от него компоненти и системи;
НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:

Университетска степен по машиностроене или подобна инженерна специалност
Владеене на английски език;
Опит в проектирането и доработка на съществуващи и нови продукти:
Добри познания за технологии, материали и производствени процеси, особено в областта на металообработването.
Опит в машиностроенето в 3D CAD среда (Autocad/Mechanical Desktop, SolidWorks, CATIA V5, PTC Creo)
Добри умения за комуникация и преговори;
Проактивна и отговорна личност.
ЩЕ НИ ВПЕЧАТЛИТЕ, АКО:

Имате знания и опит в областта на виртуалното тестване - симулации с помощта на метода на крайните елементи (COSMOS, ANSYS, LS-DYNA), динамични симулации (rigid body dynamics).
Имате опит в писането на техническа документация (технически доклади, ръководства за потребителя, заявки за патенти и т.н.), за предпочитане на английски език

KАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

Предизвикателна работа в млад екип, ориентиран към постигането на резултати;
Възможност за професионално развитие в компания на световно ниво;
Възможност да предизвикате не само ума, но и тялото си: членство в новата ни катерачна зала Walltopia Climbing Center.
Среда, която е резултатно ориентирана, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите ви да се осъществят;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Летница, бул. България 1Б

Дата:

04.06.2018

Организация:

WALLTOPIA

Детайли за организацията:

Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК