Работник, товаро-разтоварна дейност

“ЦЕНТРАЛНА ЕНЕРГОРЕМОНТНА БАЗА” ЕАД извършва основни и аварийни ремонти на електроцентрали, цялостна, специализирана и производствена дейност за ремонт на мощни трансформатори, генератори, високоволтови електродвигатели, резервни части, транспорт на тежки товари, вибродиагностика и балансиране, контрол на металите и регулиране на парни турбини в енергетиката. Наши клиенти са фирми от електропромишлеността, машиностроенето и енергетиката.
За нуждите на предприятието търсим "Работник, товаро-разтоварна дейност" за товарене, разтоварване и преместване и тежки съоръжения.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
1. Придвижване и преместване на тежки машини и съоръжения.
2. Работа с хидравлични крикове.
3. Пренасяне на дървен материал (траверси).
4 Подлагане и изграждане на скари от дървени траверси.
5. Командировки в страната.
6. Извършване на общозаводски дейности.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
1. Високо чувство за отговорност.
2. Умение да работи прецизно и методично.
3. Умение за работа в екип.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
1. Работа по трудов договор.
2. Много добро възнаграждение.
3. Социални придобивки.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, 1220, ул. Локомотив № 1

Дата:

07.06.2018

Организация:

ЦЕНТРАЛНА ЕНЕРГОРЕМОНТНА БАЗА ЕАД

Повече информация за ЦЕНТРАЛНА ЕНЕРГОРЕМОНТНА БАЗА ЕАД може да получите ТУК