Електроинженер

"Агенция Кариера“ ООД е консултантска фирма за подбор на персонал и организиране на бизнес обучния. Във връзка със сключен договор за подбор, обявяваме конкурс за позиция:

Изисквания към кандидата:

- Висше техническо образование;
- Добър опит в разчитането на строителна и проектна документация;
- Организираност и инициативност;
- Умения за правилно разпределение на времето;
- Способност за работа в екип;
- Познаване на изискваната нормативна база;
- Много добра компютърна грамотност (MS Office; AutoCad, Building Manager)

Задължения:

- Изготвяне на кс, ксс, анализ на цени и оферти;
- Протоколи обр.19;
- Комуникация с инвеститори, подизпълнители и надзорни органи;
- Проучване на иновации в сферата на електрообзавеждането и електроизграждането;
- Изготвяне на регулярни репорти към мениджмънт на фирмата;

Компанията предлага:

- Безсрочен трудов договор;
- Обучение във връзка с нови системи на работа;
- Много добро възнаграждение + допълнителни социални придобивки.
- Комфортна работна среда;
- Екип от утвърдени специалисти в една от водещите строителни компании;

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля, изпратете актуална автобиография и снимка. Данните предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Лиценз от Агенция по Заетостта N: 1858/24.03.2015

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.06.2018

Организация:

Бизнес школа

Детайли за организацията:

Повече информация за Бизнес школа може да получите ТУК