Валутен касиер - гр. Варна, София и Пловдив

Описание

Основни задължения:
Консултиране на клиентите при извършване на платежни операции в лева и валута;
Регистриране и осчетоводяване на операции в лева и валута и завеждането им в счетоводната система;
Извършване на сделки, свързани с покупко-продажба на валута. Работа с касова наличност в лева и валута;
Разпознаване и недопускане на фалшиви банкноти.
Изисквания за заемане на длъжността:
Сте завършили средно образование, имате опит с работа на каса;
Харесвате динамичната работа, общуването с хора и сте отговорен човек;
Желаете да придобиете допълнителна квалификация и да научите много нови неща.

Ние предлагаме:
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец
Бонусна система
Допълнително здравно осигуряване
Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Варна

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

23.05.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК