ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ- Ямбол

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор – водеща международна компания в производството и търговията на храни, търсим мотивиран кандидат за позицията:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Отговорности:
- поддържа търговските контакти с клиенти на фирмата и привлича нови;
- договаря ценови условия, промоционални периоди на листваните артикули;
- организира промоции в местата на продажба;
- спазва търговската политика на компанията, при изпълнение на целите за продажби;
- проследява доставката на поръчаните артикули до клиентите;
- анализира продажбите и проследява вземанията;
- проучва и анализира пазара, прави мониторинг на конкурентни брандове;
- изготвя периодични отчети и справки на продажбите по клиенти.

Изисквания:
- опит като активен търговец в областта на търговията с бързооборотни стоки;
- опит в продажбите на едро в сектор храни ще се счита за предимство;
- отлична компютърна грамотност Мicrosoft Оffice - Word, Excell;
- комуникативни умения, умения за работа с клиенти, за презентация и водене на преговори;
- много добра лична организираност;
- владеене на английски език ще се считат за предимство;
- шофьорска книжка.

Компанията предлага:
- много добри условия на труд;
- първоначално обучение;
- възнаграждение съобразно постигнатите резултати, с мотивираща бонусна схема;
- възможност за кариерно развитие;
- служебен автомобил и телефон.

Ако отговаряте на изискванията за позицията и желаете да продължите кариерата си в утвърдена и стабилна компания, моля изпратете ни своята детайлна автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Очакваме ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Ямбол

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

04.01.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК