Сервизен механик на мотокари- София

Описание

Сервизен механик на мотокари
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент, международна компания, служител на позиция:

Задължения:

• Предоставяне на професионални и ефективни дейности по обслужване и ремонти на мотокарите;
• Предприемане на незабавни мерки за отстраняване на неизправности по техниката;
• Навременно осигуряване на цялата необходима документация, която се изисква;
• Постигане на удовлетвореността на клиентите чрез отлично обслужване и отношение.

Изисквания:

• Професионален опит като сервизен механик на мотокари;
• Компютърна грамотност;
• Подходящо техническо образование;
• Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
• Активен шофьор с чиста шофьорска книжка.

Ние осигуряваме:

• Конкурентно заплащане;
• Последващи обучения в чужбина;
• Служебни лаптоп и телефон;
• Осигуряване на всички нужни инструменти и работни дрехи.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК