Специалист снабдяване- София

Описание

Специалист снабдяване
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Във връзка с дейността на наш клиент - една от най-значимите глобални енергийни компании, Адеко търси да назначи:

Задължения:

• Обработва заявки за материали и консумативи;
• Проверява нивата на инвентаризация, създава и документира поръчки;
• Проследява доставките;
• Установява несъответствия и разрешава проблеми, свързани с поръчки;
• Преговаря за най-добрите цени и качеството на оборудване, материали и услуги.

Изисквания:

• Отлично владеене на английски език
• Работно ниво SAP
• Опит на подобна позиция - около 2 години
• Умения за водене на преговори
• Управление на времето

Ние предлагаме:

• Офис локация - непосредствена близост до метростанция "Джеймс Баучер";
• Работно време - 09.00-18.00ч., понеделник-петък;
• Много приятен екип и работна атмосфера.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК