Касиер - ТРЗ специалист

Описание

Кои сме ние:
WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 18 години опит на пазара. Ако обичате нови предизвикателства и вярвате в силата на иновациите, имате възможност да се присъедините към нашия екип като Касиер - ТРЗ специалист в централния ни офис в гр. София.

Нашият идеален кандидат е отговорен, деен и инициативен. Ние ще се радваме да му осигурим подкрепа, насочване и конструктивна обратна връзка, която води към професионално развитие и изпълнение на работните задължения.

Основни задължения:

- Отговаря за касовите наличности и за разплащанията със служители на дружеството;
- Създава и осчетоводява РКО и ПКО
- Изготвяне, регистрация и прекратяване на трудови договори
- Изготвяне на граждански договори;
- Изчисляване и внасяне на осигуровки;
- Изготвяне и подаване на декларации образец 1 и образец 6, както и всички нужни документи във връзка с осигуряването към НАП и НОИ;
- Подаване на болнични листове;
- Водене и приключване на трудови книжки;
- Поддържане на личните досиета на персонала;
- Води ТРЗ документация на самоосигуряващи се лица;
- Водене на кореспонденцията с НАП и НОИ и Главна инспекция по труда;
- Изготвяне на ведомости за работните заплати;
- Изпълнява задачи възложени от Главния счетоводител и Финансовия Директор;
- Калкулиране на вариращи части;
- Онлайн банкиране;
- Подготвяне на докумнети за издаване на Удостоверение за приложимо законодателство - A1;
- Изготвяне на цялостния пакет с документи за командироване на работници и служители в чужбина

Изисквания:
- Икономическо образование;
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Много добра компютърна грамотност и умения за работа със счетоводен софтуер;
- Много добро ниво на Еxcel.
- Отлично познаване на българското трудово и осигурително законодателство;
- Организираност, стриктност, прецизност;
- Възможност да работи самостоятелно;
- Работно ниво на владеене на английски
- Втори чужд език ще се счита за предимство;

Какво предлагаме:
- Станете част от компания, която е световен лидер в сектора си
- Среда, която е резултатно ориентирана, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите Ви да се осъществят;
- Работа в уникална съвременна офис сграда, Collider Activity Center;
- Възможност за професионално развитие, подкрепено от световния лидер в катерачната индустрия;
- Възможност да предизвикате не само ума, но и тялото си: безплатно членство в Walltopia Climbing & Fitness

За да кандидатствате по обявата моля изпратете актуална автобиография. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Летница, бул. България 1Б

Дата:

01.08.2018

Организация:

WALLTOPIA

Детайли за организацията:

Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК