ЕЛЕКТРОТЕХНИК – МЕХАНИК- Пловдив

Описание

ЕЛЕКТРОТЕХНИК – МЕХАНИК
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи, за свой партньор, отговорен и мотивиран специалист за позицията:

Основни задължения:
- Техническа поддръжка, монтаж, демонтаж и ремонт на вендинг автомати;
- Работа с различни видове инструменти, уреди и машини според установените правила;
- Стриктно изпълнение на разпорежданията на техническият ръководител;
- Участва при техническото приемане на нови машини и съоръжения;

Изисквания:
- Средно техническо образование;
- Познания и опит в Електротехника, Електроника, Механика, Хладилна техника.
- Сръчност, прецизност, самостоятелност и отговорност;
- Много добра концентрация и внимание към детайлите;
- Предишен опит на подобна позиция и технически познания ще се считат за предимство.

Компанията предлага:
- Динамична и предизвикателна работа, осигуряваща възможности за професионална реализация;
- Много добро възнаграждение;
- Отлична работна среда.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

11.07.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК