Работници в строителството

"Д4 Къмпани" ЕООД е строителна компания с дейност строителство на промишлени, жилищни и административни сгради; външни и вътрешни ВиК, Електро и ОВиК инсталации; реконструкция и модернизация на съществуващи сгради; строежи от пътната инфраструктура в троителството.
Поради нарастващият обем на поръчки, търсим да назначим строителни работници с опит в областта на топло и хидроизолации, вътрешни довършителни работи /замазки, мазилки,шпакловки, настилки и облицовки/, работа с интериорни и екстериорни бои и/или латекси, сухо строителство.

Изисквания към кандидатите:
- Опит с облицовки и настилки - фаянс, теракот и гранитогрес;
- Подготвяне механизирано и/или ръчно на строителни разтвори и смеси;
- Умение за полагане на варо-циментова мазилка и пясъчно-циментова замазка;
- Умение за полагане на гипсови и циментови шпакловки
- Опит с нанасянето на интериорни бои и/или латекси;
- Добра техническа грамотност и умения за работа в екип;
- Познания в областа на сухото строителство;

Основни задължения и отговорности:
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- Организираност, коректност и самодисциплина;
- Работа с прецизни измервателни уреди;
- Поддържа и организира ред и чистота на работното място;
- Спазване вътрешно-фирмените разходни норми за труд, материали, машини и екипировка;

Ние Ви предлагаме:
- Постоянен трудов договор, мобиен телефон, ползване на служебен автомобил в работно време.
- Заплащане обвързано с квалификацията и постигнатите резултати.
- Обучения.
- Отлична атмосфера за работа в екип от млади и позитивни специалисти.

Ако позицията представлява интерес за Вас, можете да ни изпратите Вашето CV, актуална снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.07.2018

Организация:

"Д4 Къмпани" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Д4 Къмпани" ЕООД може да получите ТУК