Експерт ''Архитектурно и информационно проектиране/Управление на Проекти‘‘- София

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности
Проучва и заснема помещения на банката или такива за наемане, с предварителна експертна оценка за функционалната им пригодност, вкл. проучване и анализ на техническото им състояние. Извършва предварителна оценка за ориентировъчната стойност на СМР за преустройството им.
Изготвя идейни технологични схеми за разположение на работните места и функционална организация на работното пространство за банкови филиали и работни места в административните офис помещения/сгради на банката ведно с изготвяне на задания за проектиране и технически спецификации;
Участва в процесите на съгласуване със заинтересованите структурни единици в Банката на архитектурните технологични схеми с техническа подкрепа и професионална компетентност с подготовка на документи за провеждане на търгове/конкурси за възлагане на проектиране, ремонтни дейности, строителство;
Поддържа актуални архитектурни и технологични схеми за разположение на работни места, инфраструктурни точки, основни елементи на офис оборудването, изграждащи или имащи отношение към разположението на работните места като: осветителни тела и тяхното управление, елементи на системите за отопление, вентилация и климатизация, крайни точки към електрозахранващите и комуникационни мрежи, офис обзавеждане чрез управление/актуализиране на предварително създадени сградни информационни модели; Съгласуване на проекти със заинтересованите дирекции, управления и отдели на Банката;
Обектово ръководство при изпълнение на довършителни строително-монтажни работи, вкл. инсталации и проверка на всички необходими документи за отчитане и разплащане. Персонална отговорност за правилното и пестеливо изразходване на средствата за строителство;
Организиране получаването на разрешение за ползване в съответствие с разпоредбите на ЗУТ за приемане и разрешаване ползването на строежите в Република България;
Съставяне и поддържане досие за изграждането на обекта в съответствие с нормативните документи;
Активно съдействие и подпомагане изготвянето на бюджета на екип „Строителен мениджмънт“.

Изисквания
Висше образование – Архитектура
Професионален опит в областта не по-малко от 5 г.;
Отлично владеене на английски език;
Компютърна грамотност –MS Office, AutoCad, ArchiCad;
Организационни умения за работа с хора и екипи, отлични комуникативни умения.
Информация за кандидатстване
Месторабота: България, София
Референтен номер: GBS_REL_PM_0618
Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

17.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК