Монтажник метални конструкции

Поради нарастване обема на работа, фирма ДАРСТА “EООД“ Стара Загора търси да назначи работници на длъжност: Монтажник метални конструкции.
Отговорности и задължения:
- Извършва дейности по подготовка и монтаж на метални изделия и конструкции
- Да познава и спазва правилата за безопасност и здраве при работа за съответната трудова дейност с използваното оборудване, машини и инструменти;
- Изпълнява и други задачи, възложени му законосъобразно от ръководителя.

Основни функции:
- Изработва и монтира различни изделия и детайли от метал (стомана)
- Изработва и монтира детайли от профилирана стомана.

Изисквания към кандидатите:
- Познания при работа с металорежещи и металообработващи машини;
- Бързо и навременно справяне със задачи в динамична среда
- Кандидатите трябва да бъдат отговорни, коректни, дисциплинирани и с желание за работа в екип;
- Готовност за обучение и усвояване на нови технологии на работа
- Висока организираност и дисциплина
- Възможност за дългосрочна ангажираност
- Опит в областта с монтажи на метални конструкции и елементи.
- Умение да чете чертежи
- Умения за работа в екип

Ние предлагаме:
- Възможност за професионално израстване и добиване на професионален опит.
- Трудов договор и осигуровки;
- Отлично възнаграждение;
- Работа в млад, мотивиран и отговорен колектив

Кандидати с опит на подобна позиция са с предимство
Кандидатите да представят:

- CV (автобиография) с актуална снимка

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Специалист - заварчици

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

01.08.2018

Организация:

Дарста

Детайли за организацията:

Повече информация за Дарста може да получите ТУК