Монтажник, окабеляване на ел.табла (РЕДОВНА СМЯНА)- Пловдив

Описание

Монтажник, окабеляване на ел.табла (РЕДОВНА СМЯНА)
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:

Монтажник, окабеляване на ел.табла в производство.

Вашите задължения включват:

• Окабеляване на ел. табла;
• Бързо, точно и правилно изпълняване на възложените задачи;
• Спазване на инструкциите за безопастност на труда.

Ние очакваме:

• Готовност за редовна смяна (08:30 до 17:00)
• Сръчност и внимание към детайла;
• Готовност за пътуване при осигурен служебен транспорт в районите на Пловдив, Раковски и Чирпан;

Какво предлагаме:

• Осигурен транспорт;
• Добро възнаграждение + допълнителни бонуси;
• Отлични работни условия;

Повече информация може да получите на 0886 995 645.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК