Инженер производство- Пловдив

Описание

Инженер производство
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, водещ производител на промишлени електронни компоненти и системи, базиран в Пловдив, търсим мотивиран специалист за позицията:

Основни задължения:

Извършване на производствено и бюджетно планиране във връзка с нови продукти, както и управление на проекти;
Координиране на доставки и трансфер на ново оборудване;
Обучение на нов персонал;
Ръководене на процесите по подобряване и оптимизация;
Подобряване на ефективността на производството чрез анализиране, планиране на работния поток и редуциране на загубите;
Подпомагане на техническия директор;
Провеждане на проучвания за производствения капацитет;
Проверка на оборудването за потенциални опасности и внедряване на подобрения;
Активна работа и комуникация с производствения персонал;
Водене на проекти за вътрешна производствена автоматизация;
Подготвяне на технически отчети, графики и таблици;
Гарантиране на фирмените стандарти за качество;
Интензивно сътрудничество с всички отдели.

Изисквания:
Университетска степен по машиностроене, автоматизация или производствено инженерство;
Минимум 3 години опит на сходна позиция;
Познания за процесите, концепциите и практиките на доставчиците;
Способност за ефективна комуникация на всички нива, както вътрешно, така и външно;
Аналитичен подход на работа със способност за мултитаскинг по различните проекти;
Опит в ръководенето на хора;
Отличен английски език.

Компанията предлага:
Предизвикателна кариера в сектора на индустрията с дългосрочни проекти и перспективи;
Много добър пакет от възнаграждения;
Работа в динамична международна среда;
Работа в амбициозен и приятелски екип от професионалисти.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

06.08.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК