Специалист „Осигуряване качеството на доставчиците”- Ботевград

Описание

Специалист „Осигуряване качеството на доставчиците”
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран човек на длъжност:

Отговорности:

Изготвя необходимите документи за оценка на доставчиците;
Изискване и одобряване на документи от доставчици;
Съдейства за проследяване на несъответстващи продукти от доставчици;
Съдейства при изготвянето и проследяване на 8D при несъответствие или рекламация към доставчиците;
Кореспонденция със заинтересованите лица при възникване на проблеми с качеството на материали и продукти от доставчици;
Съдейства за изготвяне и актуализиране на инструкциите за входящ контрол и други документи, свързани с качеството на доставчиците;

Изисквания:

Образование: висше техническо;
Работа с технически чертежи;
Добро владеене на английски език – работа с техническа документация и кореспонденция (устна и писмена), участие във вътрешни и външни одити.

Какво получаваш?:

Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие в утвърдена ;международна компания;
Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
Перспективи за кариерно развитие;
Атрактивен пакет от възнаграждения;
Възможност да приложите професионалния си опит в предизвикателна среда;
Фирмено обучение.

Социални придобивки:
Ваучери за храна – 60 лв. мес.;
Осигурен транспорт;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.08.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК