Общ работник в строителство

Описание

Пътен работник Разряд 3

Характеристика на работата: Извършване на сложни спомагателни и помощни дейности при направата, ремонта и поддържането на всички видове пътни работи по основите, настилките, съоръженията, сигнализацията, укрепителните и озеленителните крайпътни мероприятия, както и товаро-разтоварни, преносни и превозни работи на обектите и площадките, за които се изискват специални познания, опит и значителни физически усилия.

Длъжностни задължения: да познава свойствата и качествата на строителните материали, употребявани в пътното строителство, както и тяхното правилно съхранение; технологията и начините за пренасянето, товаренето и складирането на строителните материали, земните маси, дървения материал, битум, цимент, каменно брашно и помощни материали; начина за товарене на строителни материали на колички, вагонетки, платформи, както и тяхното пренасяне с превозно средство, на ръце, тарги, колички и вагонетки; начина за монтаж на пътни знаци, сигнални стълбчета, предпазни и снего-защитни огради; укрепване откосите и шкарпите с колове, прътове, храсти; начина и средствата за изкърпването и поддържането на пътните основи, настилки, съоръжения, декоративни стени и колектори.; начина и средствата за приготовляване на разтвори и пръскане на крайпътните насаждения; участва при направата и ремонта на всички видове пътни работи, съоръжения, водещи ивици, плочници, бордюри, основен, равен и декоративен калдаръм и пътна маркировка; изработване на снего-брани за зимното поддържане; участва в зимното поддържане (снегопочистване).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Инфраструктура

Населено място:

Гр. Хасково

Дата:

23.08.2018

Организация:

Христина Георгиева

Повече информация за Христина Георгиева може да получите ТУК