РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР- Габрово

Описание

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. По тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш доверен клиент, търсим да назначим:

Регионален Мениджър(FMCG)

Основни отговорности:

-Мотивира екипа в поверения му регион;
-Извършва мониторинг на ефективността на екипа, следи и контролира знанията, уменията, похватите на работа на служители;
-Създава визия и стратегия за разработване, изпълнение, контрол и проследява интегрираната стратегия за продажби на компанията в съответната област;
-Осигурява постигането на целите по ефективен начин с оптимални разходи;
-Изгражда и поддържа връзки с основните дистрибутори в региона;
-Договаря и подписва договори с търговци на едро и клиенти по стандартите на компанията;
-Набира и обучава персонала в региона;
-Спазва и налага политиката на фирмата за постигането на целите и;

Изисквания за заемане на длъжността:

-Опит в продажбите в сектор бързо оборотни стоки най-малко 2 години (категория „сладкарски изделия“ се счита за предимство);
-Опит на ръководна позиция – регионален мениджър, супервайзър, мениджър ключови клиенти;
-Висше икономическо образование – бакалавър или магистър; Предприемаческо мислене с отлични комуникативни умения;
-Отлична компютърна грамотност- Microsoft Office - Word, Excel, Power point;
-Отлично владее на български език;
-Английски език на работно ниво;
-Шофьорска книжка – кат.Б.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография на английски език. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Габрово

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК