СПЕЦИАЛИСТИ ОФЕРТЕН И ТЕХНИЧЕСКИ ОТДЕЛ

Във връзка с разширяването на дейността в сферата на електро и машинно изграждане на системи и съоръжения търсим специалисти офертен и технически отдел

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-изготвяне и окомплектоване на документация за международни клиенти, участие в тръжни процедури
и обществени поръчки и други офертни задания;
-изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки, анализи, цени, графици;
-изготвя технически предложения и технически задания по искане на клиенти
-добро познаване на нормативната уредба

ИЗИСКВАНИЯ:
- техническо образование- електро или машинен техник/инженер;
- опит в ценообразуване и офериране - предимство
- много добра компютърна грамотност
- умения за работа в екип, комуникативност, креативност;
- умение за работа с Autocad или друга Cad-cam програма
- познание в програмирането на PLC и SKADA - предимство
- опит в оперативната работа на електро или механично оборудване и съоръжения-предимство
- възможност за командировки
- английски или немски език свободно владеене
- аналитично мислене;
- личностни качества.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- постоянен трудов договор, ползване на служебен автомобил в работно време.
- заплащане обвързано с квалификацията
- допълнителни обучения
- отлична атмосфера за работа
- добро отношение към служителите
- индивидуална оценка за всеки принос към работата

Ако проявявате интерес към обявените свободни позиции, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани за целите на подбора за тези длъжности

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 2200 лева на месец

Категория:

Специалисти - електротехници
Специалист - качество

Населено място:

Гр.

Дата:

10.09.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК