ОТГОВОРНИК КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ- София

Описание

ОТГОВОРНИК КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш доверен клиент в гр. София, който се занимава с озеленяване, почистване, сметосъбиране и сметоизвозване – мотивирани и отговорни хора за позицията:

Отговорник качествен контрол

Отговорности на позицията:

- Изготвяне на наряди и графици по райони, свързани със сметосъбиране и сметоизвозване на разденосметосъбрани, битови и промишлени отпадъци, лятно и зимно почистване на улици, площади и места с обществена значимост;
- Следене за качественото изпълнение по време на работа на екипите за сметосъбиране и сметоизвозване, лятно и зимно почистване на улици, площади и места с обществена значимост на съотвените райони и наряди;
- Следене за точното спазване на графиците за работа на екипите по сметосъбиране и сметоизвозване, лятно и зимно почистване на улици, площади и места с обществена значимост.
- Контролиране спазването на трудовата, технологичната и производствената дисциплина.

Основни изисквания:

- Завършено средно образование;
- Опит в работата с хора;
- Умение за бързо изграждане на авторитет и утвърждаване като
ръководител;
- Добра комуникативност;
- Добра компютърна грамотност;
- Опит на сходна позиция е предимство.

Компанията предлага:

- Трудов договор и постоянна работа;
- Реални осигуровки;
- Карта за градски транспорт;
- Служебна SIM карта;
- Добро възнаграждение;
- Стандартно работно време;
- Обучение на работното място;
- Коректен и лоялен работодател.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК