Електромонтьор изграждане, поддържане, ремонт на електропроводни линии и мрежи за гр. Ботевград

Описание

Основни задължения:

- Участва в поддържането и експлоатацията на ел. съоръженията;
- Локализира аварийните смущения и участва във възстановяване на електрозахранването на потребителите;
- Отговаря за техническото състояние на зачислените му за обслужване съоръжения;
- Извършва огледи и обходи, профилактика и текущо поддържане на съоръженията;
- Участва в домашни дежурства по график;
- Извършва оперативни превключвания в мрежи СрН под ръководството на дежурен диспечер;
- Отговаря за качеството и времетраенето на електромонтажните работи;
- Изписва и отчита материали при електромонтажните дейности.

Изисквания:

- Гимназия или средно професионално техническо училище;
- Опит на подобна позиция - минимум 3 год.;
- Познаване правилата за текущо поддържане и ремонт на съоръженията ще се счита за предимство.
- Трета квалификационна група по ТБ;
- Шофьорска книжка – „В“ категория, активен шофьор;
- Умения за работа в динамична среда;
- Умения за работа в екип;
- Добра комуникативност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

07.10.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК