Техник – механик автомобили за гр. София

Описание

Основни задължения:
Навременно и коректно отчита пробега на поверените автомобили,съгласно отчетните показания в оказаните срокове;
Изготвя отчети и справки за поверените транспортни средства;
Контролира и координира процеса по отремонтиране и обслужване на автомобили, включващ: предаване на автомобил в сервиз, следене на ремонт и вложени резервни части, следене на срокове за отремонтиране и приемане на отремонтиран автомобил от сервиз;
Обработва документооборота придружаващ всеки ремонт;
Коректно отразява общото техническо състояние в протоколи за извършени проверки на поверените автомобили. Подава сигнали при установени нередности.
Приема и предава оборотни автомобили .

Изисквания:
Средно или висше образование – техническо/икономическо;
Професионален опит в сферата на автотранспортната дейност (ремонт и поддръжка, администрация, организация)- минимум 3 год.;
Познания в областта на автомобилното устройство;
Познания по Наредба за Безопасната експлотация и техническия надзор на повдигателните съоръжения ( ще се счита за предмиство)
Отлична компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel);
Умения за работа със специализиран софтуер SAP (ще се счита за предимство);
Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В. Категория С ще се счита за предимство;
Отлични комуникативни и организационни умения;
Умения за работа в екип.
Добри способности за анализ и вземане на решение в критична ситуация;

Място на работа:
гр. София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

11.08.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК