Инженер разпределение на eл.eнергия - гр. Плевен

Основни задължения:

• Разработва, съгласува съгласно действащите нормативни изисквания и внася промени в годишната програма и графиците за техническо обслужване и планови ремонти на съоръжения.
• Подготвя изпълнението на заявки за изключване на съоръжения от разпределителната мрежа, като определя режимните условия.
• Изчислява параметрите на режима при нормален установен режим на работа на разпределителната мрежа.

Изисквания:

• Висше техническо образование – Магистър по електроенергетика
• Минимум 3 години професионален опит в електроенергетиката ;
• Пета квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
• Много добри умения за работа с MS Office и бази данни;
• Отлични организационни умения;
• Аналитично мислене;
• Умение за работа в екип;
• Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство.

Място на работа:
• гр.Плевен

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

13.09.2018

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК