Инсталатор / механик по проддръжка на ВиК, Газ и ОВК съоръжения

Описание

Номер на обявата: All/P-GWH/3
Месторабота: Германия
Дата на започване: веднага

Намерете сигурно работно място веднага, със SILVERHAND !

SILVERHAND е водеща агенция за подбор на персонал в международен мащаб. Специализирани сме в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Предлагаме на нашите кандидати много атрактивни условия на труд при сигурни работодатели. Нашите услуги са 100 % безплатни.

За наш реномиран клиент в Германия търсим от веднага за дългосрочна работа:

(м/ж)

Вашите задължения:

Инсталация на водопроводни тръби и санитарно обазавеждане
Изграждане на газопроводни инсталации
Монтиране на климатични и вентилационни конструкции
Подготовка на части за климатични и вентилационни конструкции
Полагане на подово отопление
Работа с технически чертежи
Осъществяване на ремонти

Вашият профил:

- владеене на немски език минимум на комуникативно ниво ( проверява се по време на телефонен разговор)
- завършено техническо образование е предимство
- минимум 2 години професионален опит в областта на ВИК и ОВК
- познания по заваляване на електроди - предимство
- документи, удостоверяващи квалификацията
- личен автомобил
- способност за самостоятелна работа
- комуникативност, ангажираност и работа в екип

Нашето предложение:

- Атрактивно възнаграждение: 10,00 - 12,50 Евро бруто / час + 30,00 - 55,00 Евро нето добавка / на отработен ден
- Настаняване, организирано от работодателя, заплаща се от служителя
- възможност за седмични аванси
- Възможност за извънреден труд
- Немски трудов договор
- Удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
- Право на отпуска
- Mного добра подкрепа от нашия екип

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359 (0) 877 600 657 или +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор (съгласно Закона за защита на личните данни в Република България).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Габрово, Гр. Видин, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК