Продавач-консултант осветителни тела- София

ЕГЛО България ЕООД e една от най-големите фирми вносител за дистрибуция на осветителни тела в България. Широко разпространени и с изключително високо качество на работа и голям стремеж към постигане на високи резултати. Собствени дизайни и най-добри консултантски услуги.

Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси да назначи специалист на позиция:

Продавач-консултант осветителни тела и аксесоари за гр. София

Основни изисквания и отговорности:

Посреща и обслужва клиенти като ги запознава с качествата на продаваните продукти;
Приема стока и/или разпределя към клиенти;
Аранжира магазина спрямо фирмената политика;
Следи за изрядност на предлаганите асортименти;
Работа на каса;
Поддържа на търговския вид на обекта;
Изпълнява други конкретно възложени задачи в съответствие на позицията.

Изисквания:

Опит на релевантна или същата позиция (ще се счита за предимство);
Завършено техническо образование с релевантна насоченост (ще се счита за предимство);
Компютърна грамотност – Word, Excel;
Владеене на чужд език (ще се счита за предимство);
Комуникативност, проактивен подход към клиентите;
Желание за развитие.

Компанията предлага:

Динамична и приятна работна атмосфера;
Конкурентно възнаграждение;
Бонуси;
13-та заплата;
Ваучери за храна;
Приятен и сплотен екип.
Местоположението на работа се намира в гр. Пловдив, Коматевско шосе.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Хорайзънс България е агенция за подбор на персонал и притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

26.06.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК